Profil vývojára Gearboxu naznačuje Borderlands 4 a Tiny Tina’s Wonderlands 2

Profil vývojára Gearboxu naznačuje Borderlands 4 a Tiny Tina’s Wonderlands 2

 

Chystá sa ohlásenie?

Štúdio Gearbox je známe primárne vďaka FPS sérii Borderlands a zdá sa, že pri nej plánujú zostať aj v budúcnosti. Na LinkedIn profile bývalého technického šéfa štúdia Lost Boys Interactive Randela Reissa sa totiž objavili zmienky o vývoji Borderlands 4 a taktiež aj Tiny Tina’s Wonderlands 2.

Lost Boys Interactive je pomocné štúdio vydavateľstva Take-Two, ktoré pomáhalo práve pri vývoji Borderlands 3 a Tiny Tina’s Wonderlands a zdá sa, že spolupráca oboch štúdií pokračuje aj teraz. Keď na „odhalenie“ dvojice pokračovaní poukázal web VGC, tak Reiss si tieto dve hry zmenil na „neohlásené pokračovanie UE4“ a „neohlásené pokračovanie UE4.“

Borderlands 3 vyšiel v roku 2019 a spin-off Tiny Tina’s Wonderlands v roku 2022. Druhá menovaná hra podľa šéfa Gearboxu Randyho Pitchforda „prekonala všetky interné očakávania spoločnosti“ z hľadiska komerčného výkonu a preto nie je až takým prekvapením, že by sme sa mohli dočkať pokračovania. Prekvapením však je, že by obe projekty mali byť v aktívnom vývoji súčasne.

Zdroj: LinkedIn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk