Assassin’s Creed Mirage mieri svoje vydanie na August

Assassin’s Creed Mirage mieri svoje vydanie na August

 

Už niekoľko odkladov.

Okrem niekoľkých detailov týkajúcich sa hry Assassin’s Creed Mirage sa o hre až tak veľa nevie. Ubisoft nám ju síce ukázal, no iba prostredníctvom CGI traileru a hlavne hre chýba dátum vydania. Špekulovalo sa síce, že hra príde v úvodných mesiacoch 2023, no nakoniec to asi tak nebude.

Tom Henderson z webu Insider-Gaming totiž prezradil, že podľa jeho informácií je vydanie hry cielené na august 2023. Priznal, že hra mala byť vydaná skôr v priebehu budúceho roka, no interne už došlo k dvom odkladom a ani august tak nie je absolútne finálne obdobie a stále môže prísť k ďalšiemu odkladu.

To prakticky znamená, že po vydaní Assassin’s Creed Valhalla z roku 2020 sa čakanie na nový Assassin’s Creed natiahne na takmer tri roky.

Henderson taktiež špekuluje o tom, že k odkladom mohla prispieť aj snaha Ubisoftu vydať túto hru na starú generáciu konzol a dodal, že problémy pri vývoji zažíva aj ďalšia nedávno ohlásená Assassin’s Creed hra, Project RED. Na druhej strane, Project HEXE sa údajne stretol s extrémne pozitívnymi reakciami počas proof-of-concept časti vývoja a už čoskoro by sa mal presunúť do plnej produkcie. V súčasnosti sa Project RED očakáva v rokoch 2024 alebo 2025 a Project HEXE v roku 2026.

Zdroj: Insider-Gaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk