V hre Meet Your Maker budete bojovať proti výtvorom ostatných hráčov

V hre Meet Your Maker budete bojovať proti výtvorom ostatných hráčov

 

Postav si svoju základňu plnú nástrah a vyplieň ostatné.

Dnes sme vás už informovali o hre, ktorá vyjde v roku 2023 pod vydavateľstvom Behaviour Interactive, ktoré stojí aj za úspešným titulom Dead By Daylight. Spomínam to preto, lebo teraz si niečo napíšeme o hre, ktorá je vyvíjaná priamo týmto štúdiom.

Tento titul nesie názov Meet Your Maker a vydáme sa v ňom do post-apokalyptickej budúcnosti, v ktorej ľudstvo čelí vyhynutiu, vďaka genetickej chorobe. Došlo to až do bodu, kedy sa elity ľudstva rozhodli, že vybudujú výskumné laboratóriá nazývané svätyne (Sanctuaries). V týchto svätyniach sa pracuje na krokoch, ktoré by dokázali spasiť ľudstvo a jedným takým je aj Projekt Chiméra. Ide o úspešný pokus vytvoriť hybridných ľudí za pomoci genetického materiálu.

Hráči „v koži“ takzvaných Custodianov sú posledná nádej pre ľudstvo, pretože práve oni sa budú vydávať na nájazdy do základní, kde sa budú usilovať o získanie dobre stráženého genetického materiálu. Rovnako dobre sa budú snažiť ochrániť ten, ktorý si usilovne získali. A tu začína hlavná pointa hry. Tento materiál je ukrytí v základniach, čo vytvorili iný hráči, za pomoci labyrintového umiestnenia chodieb, pascí a ochranky.

Hra tak ponúkne dva režimy. Prvý ako staviteľ, kedy vďaka sade nástrojov musíte postaviť základňu dostatočne bezpečnú pre váš poklad a druhý, ako nájazdník. Ten z pohľadu prvej osoby musí touto základňou prejsť, dostať sa k materiálu a živý sa dostať opäť von. Na takýto nájazd si môže každý zobrať aj spoluhráča. Medzi stavaním a nájazdom budete chodiť aj do svätyne, ktorá bude vaším operačným centrom, kam budete chodiť za vašimi radcami. Vďaka dodávkam materiálu poradcom a Chimére, vám hra bude odomykať ďalšie pasce, stráže, zbrane a kopu ďalšieho.

Vývojári vo videu ďalej spomínajú, že hra sa časom bude rozrastať a to hlavne vďaka systému hráč hráčovi a rovnako sa dočkáme aj rozšírenia príbehu.

Meet Your Maker má naplánované vydanie na rok 2023 a to na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk