Na Xbox nečakane zamieril God of War, vizuál a cena vás rozosmejú

Na Xbox nečakane zamieril God of War, vizuál a cena vás rozosmejú

 

Zrejme niečo pre Xbox fanboyov.

Asi nemá zmysel tvrdiť, že by si majitelia zelenej platformy nechceli vyskúšať chystanú PlayStation exkluzivitu God of War Ragnarök na svojom Xboxe. Na posledné severské dobrodružstvo Kratosa a jeho syna Atresa sa teší dokonca aj šéf Xbox divízie - Phil Spencer. A tak sa nečudujeme, že niekomu v hlave vznikol celkom bizarný nápad a na Xbox platformu priniesol svoju vlastnú God of War hru.

UPDATE: Microsoft hru zmazal zo svojho obchodu...

Hra má vtipný názov War Gods Zeus of Child, a áno...vyzerá katastrofálne a navyše nie je ani zadarmo, keďže stojí zhruba 4 eurá. "War Gods Zeus of Child je výborná vojnová hra. Zeus War Gods of challange je boh, ktorým zničíte všetkých nepriateľov. Zabite ich všetkých pomocou svojej zbrane a vykonávajte útoky pomocou rôznych komb. Dosiahnite najvyšší počet zabitých príšer bez toho, aby ste zomreli. Pocíťte silu boha," znie v oficiálnom popise profilu hry, ktorý sa objavil na Xbox Store.

O čo tu teda ide? Takéto veci sme už z času na čas videli, napríklad začiatkom tohto roka sa v obchode Xbox Store objavila Mario hra s názvom Supertan Marioner 3D Infinity World Adventures, ktorá vyzerala podobne katastrofálne a po čase z ponuky obchodu samozrejme zmizla. Podobné hry nikdy nevydržia dlho, často sú z obchodu stiahnuté, keď sa o nich Microsoft dozvie, takže ak si chcete túto God of War atrapu vyskúšať na vlastnej koži, pravdepodobne nemáte veľa času. Na druhej strane, kto by sa ňu skutočne vôbec platil?

Zdroj: purexbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk