Test Drive Unlimited Solar Crown zrušil verzie pre staré konzoly a odložil vydanie

Test Drive Unlimited Solar Crown zrušil verzie pre staré konzoly a odložil vydanie

 

Ďalší odklad, ďalšie zrušenie.

Už sme si zvykli, že takmer každý týždeň sa v hernom priemysle dočkáme nejakého herného odkladu a teraz prichádza ďalší. Spoločnosť Nacon totiž oznámila odklad svojej chystanej pretekárskej hry Test Drive Unlimited Solar Crown, ktorá mala prísť v septembri 2022: „cieľom s Test Drive Unlimited Solar Crown je vytvoriť čo možno najlepšiu hru v histórii a to tým, že pri vývoji strávime viac času,“ uviedlo štúdio v stanovisku. Novým obdobím vydania je rok 2023.

To však nie je všetko „nové“ týkajúce sa hry. Nacon taktiež oznámil, že zrušil verzie hry pre konzoly PlayStation 4 a Xbox One, podobne ako nedávno hra Gotham Knights. Hra tak bude vydaná na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5 a paradoxne aj pre Nintendo Switch. Takže trochu nerozumieme, ako je možné, že PS4 a Xbox One hru nezvládnu, no Switch áno...

Štúdio taktiež pripravuje niekoľko uzavretých beta testovaní, kde budeme mať šancu vyskúšať si hru. Cieľom testovaní bude získať spätnú väzbu a nakoniec tak priniesť čo možno najlepšiu hru.

Test Drive Unlimited Solar Crown sa bude odohrávať v Hong Kongu a po vzore predchodcov dá hráčom k dispozícii desiatky luxusných áut a možnosť okúsiť luxusný život.

Zdroj: Nacon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk