Bethesda potvrdila aj na tento rok podujatie QuakeCon, no opäť iba digitálne

Bethesda potvrdila aj na tento rok podujatie QuakeCon, no opäť iba digitálne

 

Novinky zo sveta Xboxu....ehm Bethesdy.

Napriek tomu, že Bethesda je už viac ako rok súčasťou Xboxu, tak Microsoft ponechal Bethesde istú formu autonómie a to znamená aj ponechanie vlastných podujatí. Čo znamená, že QuakeCon sa vráti aj v roku 2022, no aj teraz to bude iba v digitálnej podobe. Bethesda však sľúbila, že na rok 2023 sa plánuje návrat štandardného formátu podujatia.

„Tento rok bude QuakeCon opäť iba digitálnym podujatím a to od 18. do 20. augusta. Sme sklamaní, že sa nemôžeme vrátiť do Dallasu. Podujatie takejto veľkosti si vyžaduje mesiace plánovania a v tomto prostredí by sme museli robiť rozhodnutia v čase, kedy stále panuje neistota aby sme vytvorili QuakeCon v štandardnom formáte.“

QuakeCon je už štandardným podujatím ktorého hviezdou je štúdio id Software, no v posledných rokoch sme sa dočkali aj prítomnosti ďalších Bethesda štúdií a bežne sa na ňom zúčastnili tisíce fanúšikov štúdia.

V minulom roku sme sa dočkali prekvapujúceho vydania remasteru prvej Quake hry. V tomto roku by sme sa však už mohli konečne dočkať informácií o novom projekte štúdia id Software. Ich posledná hra, Doom Eternal totiž vyšla v roku 2020.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk