Blizzard potvrdil vývoj úplne novej hernej značky „pre PC a konzolu“

Blizzard potvrdil vývoj úplne novej hernej značky „pre PC a konzolu“

 

Hádajte pre ktorú.

Štúdio Blizzard netradičným spôsobom (príspevkom na sociálnych sieťach) potvrdilo, že pracuje na úplne novej AAA hernej značke, ktorá bude zasadená do survival žánru a vo vývoji je pre PC a konzolu. V jednotnom čísle. Tak asi vieme, čo to znamená. Hlavne vzhľadom na to, že v čase vydania už bude Blizzard v rukách Microsoftu.

„Bude to svet plný hrdinov, ktorých ste ešte nestretli, príbehov, ktoré čakajú na svoje prerozprávanie a dobrodružstiev, ktoré prežijete. Ide o miesto možností, ktoré čakajú na preskúmanie.“

Je zrejmé, že na vydanie tejto hry si počkáme ešte nejaký ten piatok a Blizzard sa rozhodol pre takýto štýl ohlásenia, aby do štúdia prilákal nové vývojárske sily. Okrem toho štúdio pracuje na Overwatch 2, Diablo IV a naďalej podporuje aj World of Warcraft.

Čo sa týka hry samotnej, tak viac informácií zatiaľ k dispozícii nemáme, no Jason Schreier z Bloombergu napísal: „...dokonca aj niektorí z najviac nespokojných zamestnancov v Blizzard si nevedia tento herný tím a túto hru vynachváliť...“

Ak sa teda kúpa Activision Blizzard Microsoftom dokončí, tak sa dá predpokladať, že táto hra príde na PC a Xbox Series X/S a do predplatenej služby Xbox Game Pass.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk