IO Interactive ohlásilo kompletnú Hitman trilógiu - mieri priamo do Game Passu

IO Interactive ohlásilo kompletnú Hitman trilógiu - mieri priamo do Game Passu

 

More obsahu.

Štúdio IO Interactive v streame odštartovalo druhý rok hry Hitman 3 a počas tohto streamu sme sa dozvedeli niekoľko kľúčových informácií. Najprv však malá štatistika – World of Assassinations, čiže kompletná Hitman trilógia dosiahla 50 miliónov hráčov. A Hitman 3 je najúspešnejšou hrou v sérii.

A toto číslo sa pravdepodobne čoskoro rozšíri. IO Interactive totiž oznámilo kolekciu Hitman Trilogy, ktorá obsahuje všetky tri Hitman hry so všetkým obsahom, ktorý bol do týchto hier doteraz vydaný. A najlepšia časť tejto správy? Kompletná kolekcia zamieri v deň svojho vydania, 20. januára do predplatenej služby Xbox Game Pass na Xbox konzolách a PC. Okrem toho bude táto verzia vydaná aj na Steame, EGS a PlayStation konzolách.

V roku 2022 pribudne do hry Ray tracing (PC verzia), podpora PC VR, mód Elusive Target Arcade, ktorý bol predstavený práve počas streamu. Novým módom je aj Freelancer. Na začiatku hrania tohto módu dostanete k dispozícii útočisko, ktoré pridá v období pred misiami aspekt plánovania. Pre hráčov to znamená ďalšiu dávku nového obsahu.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk