CD Projekt: Cyberpunk 2077 bude z dlhodobého hľadiska vnímaný ako veľmi dobrá hra

CD Projekt: Cyberpunk 2077 bude z dlhodobého hľadiska vnímaný ako veľmi dobrá hra

 

Niečo k tomu však ešte treba.

Už je to takmer rok od momentu, kedy sme sa dočkali vydania hry Cyberpunk 2077. Monumentálny hype však vystriedalo rozčarovanie. Hlavne teda ak ste si hru chceli zahrať na starej generácii konzol. Hra bola na niekoľko mesiacov stiahnutá z predaja na PlayStation Store, lietali žaloby, ospravedlnenia a nové sľuby.

A zatiaľ čo štúdio stále pracuje na opravách a next-gen verzii hry, tak šéf Adam Kiciński sa pre poľský magazín Rzeczpospolita rozpovedal, že verí v dlhodobé predaje a v konečnom dôsledku bude hra vnímaná ako veľmi kvalitná.

„Cyberpunk 2077 je najväčšou a najambicióznejšou a najkomplexnejšou hrou v 27-ročnej histórii našej spoločnosti. Snažili sme sa ísť ešte krok dopredu v takmer každom aspekte, rovnako, ako sme to spravili pre treťom Zaklínačovi.“

„Vydanie hry v novej sérii prináša mnohé výzvy a risk, špeciálne vtedy, keď je koncept tak komplexný. Priniesli sme k životu obrovský svet Night City, plný života, kde sa nachádzajú nelineárne príbehy. Sme hrdý na mnohé aspekty hry, no nie všetko išlo tak, ako sme chceli.“

„Napriek tomu je povedomie značky Cyberpunk 2077, ktoré sme vybudovali obrovské a herný svet, postavy a detaily majú fanúšikov po celom svete. Veríme, že z dlhodobého hľadiska bude Cyberpunk 2077 vnímaný ako veľmi dobrá hra a rovnako ako naša predchádzajúca hra sa bude predávať počas rokov a to špeciálne vtedy, keď bude vydaný efektívnejší hardvér a hra bude vylepšená.

Kiciński taktiež potvrdil, že next-gen update pre hru je naplánovaný na prvé tri mesiace roka 2022.

Zdroj: Rzeczpospolita 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk