Xbox herné streamovanie bolo upgradované a je dostupné aj na PC a iOS zariadeniach

Xbox herné streamovanie bolo upgradované a je dostupné aj na PC a iOS zariadeniach

 

Next-gen v oblakoch.

Microsoft oznámil, že služba Xbox Cloud Gaming dokončila svoj upgrade na novú generáciu a staručké Xbox One konzoly v datacentrách Microsoftu nahradil „upravený Xbox Series X hardvér.“ Výsledkom toho by mali byť všetky benefity, ktoré vyplývajú z novej generácie konzol – lepší framerate, kratšie načítavacie obrazovky a prístup k hrám, ktoré majú a budú mať nálepku „next-gen only“ ako napríklad The Medium či Microsoft Flight Simulator.

Momentálne je však streamovanie limitované na 1080p rozlíšenie a 60FPS, no Microsoft prisľúbil, že bude naďalej pracovať na zlepšovaní tejto služby.

Microsoft taktiež ukončil testovanie Xbox herného streamovania na platformách PC a iOS a spustil túto službu do ostrej prevádzky. Hráči na PC, Apple smartfónoch a tabletoch si tak môžu taktiež vychutnávať hranie prostredníctvom herného streamovania.

Všetko, čo na to potrebujete je zapamätať si tento odkaz xbox.com/play a mať aktívne predplatné Xbox Game Pass Ultimate, ktoré môžete získať na prvé tri mesiace zdarma a následne stojí 12,99€ mesačne. Za tento mesačný poplatok získate okrem možnosti herného streamovania aj prístup ku knižnici viac ako 200 hier od herných štúdií Xboxu, Bethesdy a ďalších third-party vydavateľov.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk