Ubisoft prezradil, že Far Cry 6 a nový Rainbow Six prídu ešte počas leta

Ubisoft prezradil, že Far Cry 6 a nový Rainbow Six prídu ešte počas leta

 

Na Prince of Persia si však počkáme dlhšie.

Popri finančných štatistikách a vyhláseniach týkajúcich sa budúcnosti Ubisoftu nás hráčov primárne zaujíma to, kedy sa dočkáme nových hier od tohto vydavateľstva. Pretože sa zdá, že napriek pandémii má pre nás Ubisoft pripravenú bohatú nádielku hier.

Dvojica hier Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine/Parasite alebo akokoľvek Ubisoft teraz túto hru volá by mala byť vydaná do konca septembra 2021. Po dlhšom tichu sme sa tak konečne dozvedeli aspoň orientačné obdobie vydania a znamená to, že Far Cry 6 sa vyhne tradičnému októbrovému/novembrovému masakru.

A presne to Ubisoft potrebuje, nakoľko na finančnom úspechu Far Cry 6 bude závisieť veľmi veľa. Ubisoft totiž prezradil, že popularita série narastá každým jedným dielom a Far Cry 5 predal o 45% viac kópií ako Far Cry 4 a veľký nárast sa očakáva aj od šestky. Far Cry 5 bol jednou z najpredávanejších Ubisoft hier na starej generácii konzol.

Do konca nového finančného roka by sme sa od Ubisoftu mali dočkať ešte vydania hier Riders Republic, nedávno ohlásenej free-to-play hry The Division: Heartland, Roller Champions a taktiež aj odloženého remaku Prince of Persia.

Bohužiaľ vo vývojárskom pekle je zjavne pirátska hra Skull and Bones na ktorej pracuje štúdio Ubisoft Singapore. Ani štyri roky po svojom úvodnom ohlásení a po niekoľkých masívnych zmenách v štruktúre projektu Ubisoft stále nevie prezradiť dátum vydania tejto hry a vo finančnej správe hru odložil na finančný rok FY2022. To znamená, že hra príde medzi aprílom 2022 a marcom 2023. Ak sa teda znova neodloží.

Zároveň Ubisoft prezradil, že vďaka masívnemu úspechu Assassin's Creed Valhalla sa táto hra dočká masívnej podpory po vydaní "ako žiadna iná hra v sérii," čím možno vydavateľ nepriamo potvrdil práce na treťom príbehovom rozšírení o ktorom sa v posledných týždňoch špekulovalo.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk