Doom Eternal dostal mikrotransakcie napriek sľubu, že tam nebudú

Doom Eternal dostal mikrotransakcie napriek sľubu, že tam nebudú

 

Klasika.

Doom Eternal nebude obsahovať mikrotransakcie. Tak znelo vyhlásenie šéfa vývoja Huga Martina pred vydaním tejto skvelej FPS hry. Toto vyhlásenie platilo...až do včera. Včera sa totiž hra dočkala dvoch balíčkov skinov pre hru, ktoré sa samozrejme dajú považovať za mikrotransakcie. Balíčky sú dostupné na PC, Xbox a Playstation.

Prvý balíček sa volá DOOMicorn Master Collection Cosmetic Pack a stojí 4,99€. Ten pridá do hry skiny s témou jednorožca.

Druhý balíček má názov Series One Cosmetick Pack a stojí 8,99€. Ten zas obsahuje 12 kozmetických predmetov, ktoré mohli hráči hry získať zdarma počas prvej sezóny hry Doom Eternal.

Navyše, aby toho nebolo málo, tak podľa hlásení hráčov mnohí z nich ani nedostali balíček skinov, ktorý si kúpili. Takže okrem porušeného sľubu tu máme aj zbabrané vydanie...

Zdá sa teda, že id Software plánuje predávať balíčky skinov, ktoré počas jednotlivých sezón mohli hráči získavať zdarma. Čo síce nie je najhoršia forma mikrotransakcií, no na druhej strane sme sa dočkali sľubu, že v hre mikrotransakcie nebudú. A ten sľub sa porušil...

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk