Battlefield insider: Zatiaľ neviem nič o tom, že by nový Battlefield mal prísť na staré konzoly
Fáma

Battlefield insider: Zatiaľ neviem nič o tom, že by nový Battlefield mal prísť na staré konzoly

 

Next-gen only?

K predstaveniu novej Battlefield hry by malo prísť počas mája tohto roka. Údajne. EA zatiaľ o podrobnostiach hry od DICE mlčí a vieme iba to, že hra sa vráti späť z Druhej svetovej vojny a aj to, že vydanie je naplánované na jeseň tohto roka.

A asi aj preto je okolo nového Battlefieldu toľko špekulácií. V posledných mesiacoch sme sa ich dočkali hneď niekoľko. 128 hráčov, obrovské mapy, dôraz na deštrukciu. A väčšinu z nich odprezentoval Tom Henderson, ktorý sa už niekoľkokrát osvedčil pri leakoch sérií Battlefield a Call of Duty.

A teraz priniesol ďalšiu správu. Podľa toho, čo napísal na sociálnej sieti Twitter to totiž vyzerá tak, že old-gen verzia nového Battlefieldu nie je istou vecou: „Stále som nepočul nič o tom, že Battlefield príde na staré konzoly. Mne to indikuje to, že sa tam hra nedostane.“

Zároveň dodal, že to zapadá do nedávnej teórie, že hra bude v deň vydania v predplatnom Xbox Game Pass na konzolách Xbox Series X/S: „...a najväčším dôvodom toho, že Battlefield príde do služby Xbox Game Pass v deň vydania bude to, aby sa posilnil počet hráčov pri vydaní.“

Ak by sa totiž DICE naozaj rozhodlo vynechať staré konzoly, tak by mohli rátať s oveľa menšou základňou hráčov. Na jeseň, kedy sa očakáva vydanie hry by mohlo byť predaných možno 20+ miliónov next-gen konzol a pridane hry do Xbox Game Pass by určite počtu hráčov pomohlo.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk