Bethesda predstavila čo nás čaká v nových expanziách pre Fallout 76

Bethesda predstavila čo nás čaká v nových expanziách pre Fallout 76

 

Málo toho nebude.

Aj keď Fallout 76 ešte stále nie je ideálnou a kompletnou hrou, tak od katastrofy pri vydaní už má celkom ďaleko. Bethesda totiž na hru nezanevrela a pravidelne ju zásobovala novým obsahom a opravami, takže keď sa ju dnes rozhodnete vyskúšať, tak sa na vás ostatní nebudú pozerať s otázkou „Prečo?“

Hra je tak v plnom sezónnom prúde a štúdio predstavilo, čo čaká hráčov v nasledujúcich troch sezónach s číslovkami 4-7.

V štvrtej sezóne by sme sa mali dočkať možnosti SPECIAL Loadouts, ktorá od levelu 25 umožní hráčom ľubovoľne zmeniť rozdelenie SPECIAL bodov keď sú v kempe. Pribudnú taktiež ďalšie CAMP sloty, rozšíria sa Daily Ops a pribudne nový Decryption Game Mode.

V piatej sezóne sa dokončí ročná príbehová kampaň Brotherhood of Steel s novými questami, NPC postavami, lokalitami a odmenami.

Šiesta sezóna sľubuje „novú evolúciu“ privátnych svetov a ďalšie rozšírenie Daily Ops.

Siedma sezóna sľubuje návštevu z vesmíru v podobe nových verejných výziev s názvom Invaders from Beyond a štvor-hviezdičkové legendárne zbrane a brnenia a taktiež aj CAMP Pets.

Týchto rozšírení by sa mali dočkať majitelia hry na všetkých platformách, nakoľko aj po odkúpení Bethesdy Microsoft potvrdil, že už vydané hry budú podporované na všetkých platformách, na ktorých vyšli, vrátane PS4 a PS5. 

Zdroj: VGC

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk