Predstavenie Elden Ring asi odložil leaknutý trailer

Predstavenie Elden Ring asi odložil leaknutý trailer

 

Vydavateľ rozmýšľa, čo ďalej.

Zdá sa, že leak traileru Elden Ring, ktorý sa udial pred časom spôsobí, že fanúšikovia From Software si na plné odhalenie tejto hry budú musieť počkať o čosi dlhšie. Dvojminútový leak v zlej kvalite totiž prinútil vydavateľstvo Bandai Namco prehodnotiť stratégiu ohľadom tejto hry.

To aspoň tvrdí redaktor VentureBeat Jeff Grubb, ktorý už pred časom tvrdil, že odhalenia hry by sme sa mali dočkať v marci. Vo svojej The Game Mess Show totiž povedal, že vydavateľ chce nájsť zdroj úniku: „Dôvod, prečo mohol leak narušiť plány Bandai Namco je ten, že vydavateľ chce nájsť spôsob, ako upraviť svoje posolstvo ohľadom hry a taktiež chce plne pochopiť, ako sa tento leak udial...a až potom chce pokračovať vpred s oficiálnym zverejnením informácií o hre.

Hra bola pôvodne predstavená ešte na E3 2019, no celý rok 2020 bolo štúdio From Software ohľadom jej možností ticho. A dôvodom je údajne to, že pandémia COVID-19 výrazne skomplikovala produkciu hry a to až do takej miery, že plánované vydanie na rok 2021 asi nebude zo strany štúdia splniteľné.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk