Square Enix chystá vydanie kompletnej Tomb Raider trilógie už tento mesiac

Square Enix chystá vydanie kompletnej Tomb Raider trilógie už tento mesiac

 

Lara, Lara a Lara.

Vydavateľ Square Enix sa chystá ešte na jeden posledný „záťah“ so starou Larou Croft, ktorá pred necelými troma rokmi ukončila svoju púť. Na Microsoft Store sa totiž objavila kolekcia hier s názvom Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy a tá bude obsahovať trojicu hier Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration a Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Ako dátum vydania je uvedený 18. marec 2021, no pokojne môže ísť o „placeholder“ a teda môže dôjsť k jeho zmene: „Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy je kompletná edícia oceňovaných Tomb Raider hier. S finálnymi edíciami každej hry z tejto trilógie sa pripravte na desiatky hodín dych-vyrážajúcich momentov, riešenia hádaniek a boja o prežitie s Larou v momentoch, kedy sa z nej stáva Tomb Raider – osud, ktorý mala predurčený.“

V Microsoft Store je uvedené, že hry budú fungovať v 4K Ultra HD s podporou HDR10, no nikde nie je uvedené, či sa chystajú aj natívne porty pre novú generáciu konzol, alebo ide iba o jednoduchú kolekciu trojice hier.

Medzitým vydavateľ Square Enix a štúdio Crystal Dynamics potvrdili, že začínajú práce na úplne novej Tomb Raider hre, ktorá by mala spojiť starú Laru Croft s tou z poslednej trilógie. Tak skoro však túto novú hru určite nečakáme.

Zdroj: Microsoft Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk