Na Bethesda/Microsoft podujatí nečakajte žiadne herné ohlásenia. Tie prídu v lete

Na Bethesda/Microsoft podujatí nečakajte žiadne herné ohlásenia. Tie prídu v lete

 

Poctivé privítanie.

Ako sme vás už pred niekoľkými dňami informovali, deň D, kedy už bude odkúpenie Bethesdy Microsoftom oficiálne posvätené regulačnými orgánmi sa blíži.

Čo znamená taktiež aj to, že špekulované podujatie, ktoré sa bude týkať práve tejto udalosti sa taktiež blíži. A v poslednom podcaste GamesBeat Decides sa o ňom opäť rozhovoril redaktor Venture Beat Jeff Grubb, ktorý opäť potvrdil, že nejaká forma podujatia sa pri príležitosti oficiálneho privítania Bethesdy v Xbox rodine chystá. A taktiež prezradil to, čo od tohto podujatia môžeme očakávať (od 34:00).

Podľa Grubba máme očakávať podujatie v polovici marca (pravdepodobne stream) v ktorom by sme sa mali dozvedieť, čo znamená táto akvizícia pre hráčov, predstavené by mali byť aj Bethesda hry, ktoré zamieria do služby Xbox Game Pass (ešte je stále veľké množstvo hier, ktoré tam nie sú). Určite však nemáme očakávať žiadne nové herné ohlásenia a ani ohlásenia dátumov vydania už predstavených hier.

Grubb taktiež dodal, že v tomto roku sa asi dočkáme oddelenej konferencie Bethesdy a Xboxu a to kvôli načasovaniu. Takéto prezentácie sa totiž plánujú od začiatku kalendárneho roka a Marec je už celkom neskoro na to, aby sa menila kompletne celá štruktúra letných prezentácií.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk