Po internete kolujú zábery z gameplay traileru hry Elden Ring

Po internete kolujú zábery z gameplay traileru hry Elden Ring

 

Zatiaľ sa však nič nedostalo „úplne vonku.“

Web VGC informoval o tom, že má k dispozícii zábery z gameplay traileru očakávanej hry Elden Ring od štúdia From Software. Z legálnych dôvodov však tieto zábery nemôže ukázať, no redaktor Andy Robinson skonštatoval, že odkazy na tieto zábery kolujú v „četovacích skupinách,“ a je označený ako „Bandai Namco Confidential.“ Zrejme je však iba otázkou času, kedy sa trailer objaví na verejnosti. 

Zábery z hrania v tomto traileri predstavujú Souls-like štýl súbojov, súboje s bossmi, napríklad s drakom, ktorý chŕli oheň a taktiež aj jazdu na koni. Trailer hovorí že ide o „novú fantasy akčnú RPG od tvorcov Dark Souls, Bloodborne a Sekiro.“

Je teda možné, že vydavateľ Bandai Namco v reakcii na tento únik vypustí kompletný trailer, no ak sa tešíte, že to znamená skoré vydanie hry, tak vás musíme sklamať.

Podľa zdrojov VGC bola totiž produkcia hry výrazne narušená nutnosťou pracovať z domu, ktorá v Japonsku funguje už vyše roka. Jeden z ľudí blízko vývoja preto skonštatoval, že je nepravdepodobné, že hry sa dočkáme v tomto roku.

Ak sa už však pripravil trailer, tak je možné, že marketingová masáž sa začne už čoskoro.

UPDATE: A už tu máme prvý úryvok

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk