Naznačuje šéf Xboxu spoluprácu so štúdiom Kojima Productions?

Naznačuje šéf Xboxu spoluprácu so štúdiom Kojima Productions?

 

Ďalší teaser.

Phil Spencer je v posledných mesiacoch známy tým, že rád teasuje niektoré ohlásenia ešte pred och oficiálnym predstavením. Veď sám si odložil konzolu Xbox Series S do svojej police ešte predtým, ako ktokoľvek vedel o jej existencii. A mnohí jemu a Toddovi Howardovi pripisujú aj predčasné ohlásenie Indiana Jones hry.

Preto, keď Spencer vystúpil počas minulotýždňovej prezentácie, tak oči mnohých okamžite smerovali k veciam, ktoré sú za Spencerom. A veru, niečo tam našli. Okolo vysvieteného Xbox loga sa totiž nachádzal maskot štúdia Kojima Productions Ludens. Okrem toho sme tam mohli nájsť masku z Watch Dogs Legion, Nintendo Switch a zopár ďalších drobností.

Samozrejme, to že Spencer iba trolluje a pohráva sa s hráčmi je pokoje možné, no redaktor VentureBeat Jeff Grubb si to nemyslí: „Tak ako to vidím je to dôležité. Väčšina vecí na policiach je dôležitých. A bojím sa povedať viac.“

„Nemyslím si, že Phil sa už snaží byť zdržanlivý. Vie, že ľudia sa budú pozerať na policu a tým pádom to robí naschvál. Znamená to, že sa niečo určite stane? Neviem, či tým chce naznačiť niektoré uzavreté zmluvy, ktoré naznačujú veci umiestnené na týchto policiach, no myslím si, že ide o predmety, ktoré majú naznačovať niečo do budúcnosti.

Zdroj: PureXbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk