EA založilo nové štúdio, ktoré bude vyvíjať Skate 4

EA založilo nové štúdio, ktoré bude vyvíjať Skate 4

 

Kruh sa uzavrel...

Ešte počas podujatia EA Play 2020 spoločnosť Electronic Arts oznámila, že započala vývoj nového dielu série Skate o ktorý EA prosili fanúšikovia už niekoľko rokov (Skate 3 vyšiel v roku 2010). Projekt však je značne ešte iba na začiatku svojho vývoja.

Na vývoji sa podieľajú pôvodný tvorcovia série Skate Cuz Parry a Deran Chung a teraz už vieme aj to, aké meno má štúdio, ktorého členmi sú. EA totiž oznámilo vznik štúdia Full Circle, ktoré sídli v kanadskom meste Vancouver. Jeho šéfom je Daniel McCulloch, ktorý predtým pôsobil na pozícii generálneho manažéra služby Xbox Live a to až do odchodu v júni 2020.

Štúdio Full Circle sa snaží vytvoriť „geografický diverzifikovaný tím z rôznych kultúr“ a zamestnáva „vývojárov z rôznych kútov sveta“ no ešte stále je v procese získavania nových vývojárov. Momentálne na stránke štúdia svieti 30 voľných pozícií.

„Fanúšikovia privolali Skate späť do existencie a chceme ich zahrnúť do procesu vývoja a vydávania hry. Chceme, aby mali pocit, že sú súčasťou uzavretého kruhu. Všetko je o zábave a o vytváraní skvelej hry, ktorú budú chcieť hráči hrať s priateľmi. A hľadáme ďalších vývojárov, ktorí nám pomôžu vytvoriť skvelý svet, ktorý budú hráči preskúmavať,“ povedal McCulloch.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk