Kniha o BioWare naznačuje, že Dragon Age 4 sa bude odohrávať v Tevinteri

Kniha o BioWare naznačuje, že Dragon Age 4 sa bude odohrávať v Tevinteri

 

Tak, ako sme predpokladali.

Koniec Dragon Age: Inquisition sa netajil naznačovaním, že prípadná ďalšia časť by sa mala odohrávať v krajine Tevinter. Tá je vo svete Dragon Age známa ako najstaršia ľudská krajina v ktorej vládnu primárne mágovia.

A teraz prichádza k ďalšiemu náznaku a tak by sme mohli skonštatovať, že to tak pravdepodobne aj bude. A to podľa redaktora Eurogameru Toma Phillipsa, ktorý sa dostal ku knihe BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development.

V nej sa nachádzajú rôzne konceptové obrázky týkajúce sa novej Dragon Age hry a to vrátane Antiva City, ktoré susedí s Impériom Tevinteru. Ďalej sa tam nachádza Mourn Watch v oblasti Nevarra, ktorú môžeme nájsť na juhu Tevinteru. A nechýba ani oblasť Rivian, ktorá sa nachádza na severe Tevinteru a sídli tu spolok The Lords of Fortune.

Nová Dragon Age hra nás počas The Game Awards potešila novým trailerom, no je zrejmé, že na jej vydanie si ešte dosť dlho počkáme. Navyše, od projektu v decembri odstúpil jeho výkonný producent Mark Darrah po zemetrasení, ktoré nastalo v BioWare.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk