Vin Diesel hviezdou Xbox exkluzívneho pokračovania hry Ark

Vin Diesel hviezdou Xbox exkluzívneho pokračovania hry Ark

 

Tak hádam dopadne lepšie, ako naposledy.

Asi najväčším prekvapením na The Game Awards bolo predstavenie Ark II, pokračovania hry Ark Survival Evolved od štúdia Wildcard. To sa nám predstavilo za pomoci in-engine traileru, ktorý údajne používa herné assety, takže uvidíme, či sa výsledná hra bude približovať tomu, čo sme videli počas štyroch minút.

A prekvapenie Ark II spočívalo primárne v tom, že jeho hviezdou je herec Vin Diesel, ktorého poznáme primárne vďaka sérii Fast & Furious. Akurát, že tu sa tak trochu posunul v čase a snaží sa vyhýbať dinosaurom. V hre si zahrá postavu Santiaga. Dúfajme, že to dopadne lepšie ako posledný herný projekt Vin Diesela (ehm...Fast & Furios: Crossroads).

Wildcard oznámilo aj Ark The Animated Series, ktorá zas preskúma príbeh Heleny. V tomto seriáli budeme počuť hlasy známych hollywoodskych hercov ako Gerard Butler, David Tennant, Karl Urban, Alan Tudyk či Russel Crowe.

Vyzerá to tak, že v hre nás naozaj čaká vizuálna hostina a po jej predstavení nám zaujímavú informáciu prezradil marketingový šéf Xboxu Aaron Greenberg. Podľa jeho slov bude totiž hra konzolovou exkluzivitou na Xbox Series X/S konzoly. Samozrejme, očakáva sa aj vydanie na PC, no podľa všetkého si hráči na Playstation 5 budú musieť na hru buď počkať dlhšie, alebo sa jej nedočkajú vôbec.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk