Xbox tím chystá na The Game Awards nejaké herné ohlásenie...

Xbox tím chystá na The Game Awards nejaké herné ohlásenie...

 

...čo to ale bude, to zatiaľ netušíme.

Piatkové odovzdávanie ocenení The Game Awards je asi poslednou príležitosťou spraviť veľké herné ohlásenie v kalendárnom roku 2020. Predpoklady na to show má. Budú ju sledovať státisíce hráčov a je fajn ukončiť tento...nie až tak ideálny rok tým ideálnym spôsobom.

A podľa dostupných informácií nejaké to ohlásenie chystá aj Microsoft, respektíve Xbox. Odhliadnuc od faktu, že posledné blogový príspevok Xboxu sa končil „See you at the Game Awards,“ tak spoločnosť odpromovala odovzdávanie cien aj na svojom oficiálnom Twitter účte.

A aby toho nebolo málo, tak „niečo“ o „nejakom“ ohlásení počul aj redaktor Venture Beat Jeff Grubb (čas 1:02:00).

Komplikovanejšia otázka však je, čo Microsoft chystá. To, že Microsoft sa nebojí na The Game Awards vytiahnuť veľké zbrane sme videli už minulý rok. Veď na odovzdávaní cien predstavil svetu svoju next-gen konzolu a taktiež aj Hellblade 2.

Konzervatívne predpovede sú, že ohlásenie s bude týkať nových hier v predplatnom Xbox Game Pass. Ďalšou „bezpečnou“ predpoveďou je trailer na chystané príbehové „Hivebusters“ DLC pre Gears 5, ktoré má v decembri prísť.

Už trochu odvážnejšie predpovede sa týkajú záberov z hrania Hellblade 2 a prípadne trailer na novú hru od štúdia The Initiative, ktoré údajne pracuje na hre zo špiónskeho sveta Perfect Dark.

Tak uvidíme, čo za ohlásenie to nakoniec bude. Konieckoncov predpokladáme, že ani Sony nás nenechá na suchu. 

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk