Borderlands 3 príde na next-gen vo veľkom štýle a s viacerými vylepšeniami

Borderlands 3 príde na next-gen vo veľkom štýle a s viacerými vylepšeniami

 

Prekvapujúco dobre správy.

Štúdio Gearbox nám počas Pax Digital Showcase prezradilo, čo si pre hráčov chystajú pri prechode Borderlands 3 na nové konzoly. A málo toho rozhodne nebude.

Update Borderlands 3 pre Xbox Series X, Xbox Series S a Playstation 5 príde pre všetkých majiteľov základnej hry zdarma. Uložené pozície si samozrejme budete môcť zobrať so sebou a Gearbox sľubuje aj možnosť crossplay hrania medzi jednotlivými generáciami. Na Playstation 5 a Xbox Series X sa dočkáme podpory 4K a 60FPS, na Series S bude rozlíšenie pochopiteľne nižšie. A okrem toho sa dočkáme možnosti hrania v split-screene pre štyroch hráčov lokálne.

To však nie je všetko. Spolu s vydaním hry na next-gene totiž Gearbox chystá aj veľký update hry, ktorého sa dočkajú aj majitelia old-gen verzie. Prvou novou funkciou bude možnosť hrať lokálny co-op vertikálne. A štúdio potvrdilo, že vo vývoji je aj crossplay naprieč platformami.

Čo sa týka budúcej podpory hry, Gearbox s pridávaním obsahu nekončí a to napriek tomu, že obsah Season Passu bol naplnený. V priebehu tohto roka sa dočkáme nového dodatočného obsahu, ktorý prinesie úplne nový herný mód a taktiež aj nový „skill tree“ pre každého hrdinu. FL4K napríklad dostane skill tree nazvaný Trapper s novou schopnosťou nazvanou Gravity Snare. Ide o pascu, ktorá vyhodí nepriateľov do vzduchu a následne ich hodí o zem. FL4K sa dočká aj nového „zvieratka“ v podobe Hyperion Loaderbot, ktorého môže upraviť na ION Loader, BUL Loader a WAR Loader.

Amara dostane do výbavy Cryo Orb, Moze dostane miniatúrnu verziu Iron Bear, ktorá bude ovládaná umelou inteligenciou a Zane dostane kanón namontovaný na pleci. Nové „skill trees“ však budú podobne ako nový herný mód plateným obsahom.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk