Suicide Squad: Kill The Justice League je tu! Harley Quinn, Deadshot a ďalší už v roku 2022

Suicide Squad: Kill The Justice League je tu! Harley Quinn, Deadshot a ďalší už v roku 2022

 

Zatiaľ však iba CGI trailer.

DC nám na včerajšok sľúbilo dvojicu nových hier a dvojicu nových hier sme dostali. Najprv to bol Batman – neBatman v podobe hry Gotham Knights a následne prišlo na rád britské štúdio Rocksteady, ktoré nám oficiálne potvrdilo, že pracuje na hre Suicide Squad: Kill the Justice League – hru o partičke zreformovaných „hrdinov.“

Môžeme sa tešiť na podporu kooperácie pre štyroch hráčov a veľký dôraz na možnosť úpravy našich hrateľných postáv. Minimálne pri vydaní sa dočkáme postáv Harley Quinn, Deadshot, Capitan Boomerang a King Shark, no je viac ako pravdepodobné, že do vydania sa dočkáme ohlásenia ďalších a vzhľadom na Game as Service povahu hry si Rocksteady pripraví aj veľkú podporu hry po jej vydaní.

Hra sa odohráva v meste Metropolis, ktorý napadol tajuplný Braniac. Suicide Squad sú povolaní, aby vystopovali a zneškodnili Supermana, ktorý v tomto príbehu určite nie je dobráčiskom od kosti a bez milosrdenstva vraždí ľudí naokolo.

Podľa šéfa vývoja Seftona Hilla je hra pokračovaním „Arkham-verse“ a nejde o hru zasadenú do rovnakej časovej línie ako Gotham Knights.

Každý člen Suicide Squad bude mať k dispozícii vlastné zbrane a vybavenie. Deadshot má napríklad zbrane umiestnené v zápästiach, Harley Quinn používa bejzbalovú pálku a „grapple guns,“ Capitan Boomerang pochopiteľne hádže bumerangy a King Shark zas má k dispozícii dvojité sekáče.

Rocksteady potvrdilo, že aj keď je hra smerovaná pre kooperatívne hranie, tak si ju budete môcť vychutnať v sólo režime a počas hrania vás doplnia vaši spolubojovníci ovládaní umelou inteligenciou.

Hra príde v roku 2022 na PC, Xbox Series X a Playstation 5.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk