Microsoft prakticky potvrdil, že o niekoľko dní odhalí novú Fable hru

Microsoft prakticky potvrdil, že o niekoľko dní odhalí novú Fable hru

 

Nevinná zmena.

Už prakticky od kúpy štúdia Playground Games v roku 2018 sa špekuluje, že okrem Forza Horizon série pracuje toto britské štúdio aj na reštarte RPG série Fable. Náznakov je niekoľko, no oficiálne potvrdenie zatiaľ neprišlo. Lenže to sa zmení už o niekoľko dní.

Spoločnosť Microsoft totiž aktualizovala status ochrannej známky na stránke USPTO. Na prvý pohľad ide o malú zmenu, no s veľkým dopadom. Totižto, Microsoft pri značke Fable zmenil v kolónke „Intent to Use“ status z „No“ na „Yes,“ čo v skratke znamená, že Microsoft plánuje túto značku používať v najbližšej dobe.

A tá najbližšia doba pravdepodobne znamená chystaná Xbox šou, ktorá je momentálne naplánovaná na 23. júla 2020.

Séria Fable patrí medzi tie viac populárne značky Microsoftu a hlavne prvé dva diely série boli považované za veľmi kvalitné hry. Bohužiaľ, trojka už nešla v týchto šľapajach a vývoj spin-offu Fable Legends uťal Microsoft v roku 2016 a v rovnaký deň zavrel aj štúdio Lionhead, ktoré bolo za vývoj tejto série zodpovedné.

Vyzerá to teda tak, že k záberom z hrania Halo Infinite si môžeme pridať aj Fable ako hru, ktorá sa 23. júla určite ukáže.

Zdroj: USPTO

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk