Lacnejší Xbox "Lockhart" má mať údajne rýchlejší procesor než PlayStation 5

Lacnejší Xbox "Lockhart" má mať údajne rýchlejší procesor než PlayStation 5

 

Legenda menom Lockhart vstáva z popola svojou ďalšou veľkou novinkou.

Len nedávno sme vám priniesli nové informácie o Lockharte, ktorý postupom času dostal neoficiálne označenie Xbox Series S. Menší, menej výkonnejší a lacnejší Xbox novej generácie je zatiaľ viac mýtom než konzolou, ale pokiaľ ide o diskusie a "zaručené správy", tak je to celkom určite výborný kandidát na skvelé diskusie.

V posledných leakoch sa hovorilo predovšetkým o jeho podtaktovanom procesore, ktorý mal byť pôvodne rovnaký ako ten v Xbox Series X. Na ďalší deň sa toto tvrdenie zmenilo a Lockhart bol zrazu s pôvodným procesorom, a teda identický s tým v Xbox Series X.

Všetko však vyvracia najnovšie tvrdenie známeho redaktora serveru The Verge, Toma Warrena. Ten tvrdí, že Lockhart dorazí dokonca s podstatne lepším procesorom ako má PlayStation 5. Taktiež sa máme dočkať aj bezproblémovej podpory raytracingu, čo je vzhľadom na (predpokladaný) podstatne menší výkon grafickej jednotky určite zaujímavé.

Samozrejme, všetko sú to neoverené správy, takže to berieme s rezervou. Oficiálne oznámenie Lockhartu malo prebehnúť už v júly, ale isté okolnosti vraj posúvajú odhalenie až na august. Ale o tom viac v nasledujúcom článku.

Zdroj: reddit, twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk