EA nám síce nepredstavilo nový Battlefield a Dragon Age, ale ukázalo nám, čo môžeme očakávať od next-gen grafiky. A tá vyzerá úžasne

EA nám síce nepredstavilo nový Battlefield a Dragon Age, ale ukázalo nám, čo môžeme očakávať od next-gen grafiky. A tá vyzerá úžasne

 

Opäť iba vágne náznaky.

Ak ste čakali, že počas EA Play sa dočkáme ohlásenia next-gen hier, tak vás bohužiaľ musíme sklamať. EA neukázalo prakticky nič, čo by bolo určené pre ďalšiu generáciu konzol.

Prečo takmer nič? Pretože aj keď sme sa nedočkali ohlásenia žiadnej novej hry, tak EA nám ukázalo aspoň miniatúrne krátke zábery na niektoré chystané projekty od vlastných štúdií, ktoré sú práve určené na vydanie v budúcom roku a neskôr a budú teda určené pre PC, Xbox Series X a Playstation 5. A aj keď ide o prvotné zábery, tak na nich už teraz vidno skvelý vizuálny pokrok.

Hráčom sa prihovorila šéfka EA štúdií Laura Miele a počas svojho rozprávania sme mali možnosť vidieť niekoľko rozpracovaných projektov.

  • Od 1:10 môžete vidieť prvé zábery na novú Need for Speed hru od štúdia Criterion Games
  • Od 1:28 môžete vidieť prvé zábery na novú Dragon Age hru, ktorá je vo vývoji v štúdiu Bioware
  • Od 1:45 môžete vidieť niečo, čo bude v budúcnosti novou Battlefield hrou
  • Od 2:00 môžete vidieť prvotné zábery z ambicióznej novej IP od štúdia EA Motive

Berme to teda ako next-gen predkrm a plného ohlásenia týchto hier sa asi dočkáme až v budúcom roku. Teda, najskôr v budúcom roku.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk