Take-Two oficiálne predstavilo svoje nové štúdio. Vyvíjať bude novú hernú značku

Take-Two oficiálne predstavilo svoje nové štúdio. Vyvíjať bude novú hernú značku

A jeho názov odráža štát v ktorom sa nachádza.

Tak ako hovorili včerajšie náznaky, vydavateľ Take-Two oficiálne oznámil, že ich novým členom rodiny Take-Two štúdií sa stalo štúdio 31st Union a predtým sme toto štúdio mohli poznať ako 2K Silicon Valley. Jeho šéfom je jeden z tvorcov Dead Space série a spoluzakladateľ štúdia Sledgehammer (Call of Duty WWII) Michael Condrey.

Štúdio momentálne pracuje na úplne novej hernej značke. Condrey prezradil, že mali vyše 1000 potencionálnych návrhov na názov štúdia, no pre toto sa rozhodli kvôli tomu, že Kalifornia, kde sa štúdio nachádza je 31. štátom USA: „Žijeme na mieste, ktoré je rôznorodé v myšlienkach, hudbe, kultúre a umení a kde sa tieto prvky stretávajú so skvelými lídrami v technológiách, inováciách a digitálnej zábave.“

Condrey prezradil, že štúdio má momentálne 50 zamestnancov, no tento počet plánujú veľmi rýchlo navýšiť a to aj tak, že otvoria sekundárnu pobočku tohto štúdia, ktorá sa bude nachádzať v Španielsku – teda podobne, ako to spravilo aj štúdiou Cloud Chamber, súčasní tvorcovia nového Bioshocku.

Navyše, podľa Condreyho pravdepodobne nebude Španielsko jedinou lokalitou pre pobočku štúdia: „Preskúmavame rôzne lokality, ktoré budú otvárané podľa potreby, no momentálne máme plány na to, aby sme španielsku pobočku otvorili a sfunkčnili.“

Ohlásenie ich novej hry však nemáme očakávať príliš skoro, pretože hra je údajne ešte len v predprodukcii. Condrey však hýri ambíciami. Chcú totiž vytvoriť zážitok, ktorý zmení pohľad hráčov na hry.

Zdroj: GamesIndustry.biz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk