Takto bude vyzerať váš nový Xbox Series X popri ostatných konzolách

Takto bude vyzerať váš nový Xbox Series X popri ostatných konzolách

 

Lepšie predstavy o rozmeroch novej konzoly od Microsoftu.

Minulý týždeň na seba strhol pozornosť Microsoft ohlásením novej konzoly Xbox Series X. A aj keď zatiaľ nevieme veľké množstvo informácií, ako napríklad cena a dátum vydania, konečne sme mali možnosť vidieť, ako konzola vyzerá. A samozrejme, pri takýchto témach asi neexistuje jednotný názor a preto sa skôr budeme venovať rozmerom novej konzoly.

Mnoho webov robilo rôzne porovnávania, pričom používali gamepad ako referenčný bod veľkosti a podľa prvých odhadov by mala mať konzola 6x6x12 palcov (15,2x 15,2x 30,5 cm) a celkovo tak pôjde o rozmermi netradičnú konzolu, ktorá bude síce podobne vysoká ako súčasné konzoly, no bude o dosť širšia, ale zároveň nebude taká hlboká.

A ako môžete vidieť sami na obrázkoch nižšie, Xbox Series X sa ani zďaleka nepodobá na nič, čo sme mali možnosť v konzolovom priestore v posledných rokoch vidieť. Zároveň však Microsoft potvrdil, že konzola bude môcť byť umiestnená aj horizontálne a aj vertikálne, takže aspoň nejakú flexibilitu pri jej uložení budete mať.

A samozrejme, ohlásenie novej konzoly okamžite povzbudilo rôzne memes, podobne ako počas ohlásenia Xbox One a Playstation 4

Zdroj: VGC/ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk