Pozdvihnite meč, pretože už o pár dní sa bude konať open beta v hre Chivalry II

Pozdvihnite meč, pretože už o pár dní sa bude konať open beta v hre Chivalry II

 

Osedlajte PC a nabrúste gamepady.

Pre všetkých fanúšikov stredovekých bitiek, hrdinských činov a rytierskych cností bude budúci víkend ako stvorený. Nie, nebude sa konať rytiersky turnaj niekde na strednom Slovensku, mám na mysli iný druh zábavy a to virtuálny. Prichádza totiž open beta dlho očakávanej hry Chivalry II.

Open beta odštartuje už vo štvrtok 27. mája o 17:00 nášho času a potrvá až do utorku 1. mája, kedy v rovnakú hodinu zavrie svoje brány a my tak budeme musieť ešte týždeň počkať na úplné vydanie. Ak nechcete stratiť žiadny herný čas, klienta bety si budete môcť stiahnuť už deň vopred, rovnako od 17:00.

Kto sa môže pripojiť do bety? No proste všetci, ako napríklad PC hráči cez klienta Epic Store, PS4 a PS5 hráči, majitelia Xbox One konzol a rovnako hráči na konzolách Xbox Series X/S. Betu si zahrajú aj hráči, ktorí nemajú hru predobjednanú, pretože bude úplne zadarmo a na bojisku sa stretnete s hráčmi na všetkých platformách. Jedná sa totiž o cross-play open betu.

V open bete nájdete rôzne herné režimy, ktoré ste mohli hrať v predošlej uzavretej bete, no narazíte aj na nové. Pre príklad spomeniem, že sa dočkáme režimu Free-for-All, čo v preklade znamená každý proti každému, a rovnako sa dočkáme aj poriadnej úpravy postavy a kopy iného.

Chivalry II vychádza už 8. júna 2021 na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a na PC s ročnou exkluzivitou pre Epic Games Store.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk