Víkend pre predplatiteľov Xbox Live Gold, to je víkend expenia, lovu a jazdenia

Víkend pre predplatiteľov Xbox Live Gold, to je víkend expenia, lovu a jazdenia

 

Všetci hriešnici sa stretnú v Louisiane.

Sviatky sú tu a s nimi aj predĺžený víkend. Ak neviete čo by ste si na svojej Xbox konzole zahrali, máme pre vás skvelý tip. V rámci akcie s názvom Free Play Days si môžete cez tento predĺžený víkend zahrať tri skvelé hry. Akcia platí od včera 1. apríla a končí v pondelok 5. apríla o 9:00 ráno nášho času. Všetky tri hry sú úplne zadarmo pre všetkých predplatiteľov služby Xbox Live Gold, alebo Xbox Game Pass Ultimate.

Prvá hra zo spomínaných troch je zaujímavá platformovka Steel Rats. V tej sa budete preháňať na motorke po spustošenom DieselPunkovom svete, ktorý budete zachraňovať od mimozemskej invázie robotov. Ak by sa vám hra zapáčila, počas FPD bude v 70% zľave a kúpite ju teda za 2.99€.

Druhá hra zo zonamu je The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. MMORPG od tvorcov slávnej série The Elder Scrolls. Táto hra ako jediná zo zoznamu zostane prístupná zadarmo až do 13. apríla. Rovnako aj tu nájdete hru separovane alebo s rôznymi DLC v zľavách, navyše hra je súčasťou služby Xbox Game Pass na konzolách a včera sme sa dozvedeli, že pre hru sa už chystá next-gen upgrade, ktorý hre prinesie Performance mód (60 FPS) a kopu iného.

Posledná a aj najtemnejšia hra je Hunt: Showdown. Najnovší počin z dielne nemeckého štúdia Crytek, je nepochybne pre silnejšie povahy. Jedná sa o PvPvE hru, ktorá kladie hlavný dôraz na zvuky a po neúspešnom výstrele vás môže potrestať najtvrdším trestom. Po smrti totiž nechávate svojho lovca aj s vybavením na mieste posledného rozsudku a vy sa tak na lov musíte vydať s novým lovcom. Hunt navyše ponúka hororovú atmosféru s napínavým gameplayom. Aj tento titul sa počas akcie FPD nachádza v zľave a jeho šatndardná edícia začína už na cenovke 15.99€.

Ak by sa vám niektorá z hier páčila a vy by ste sa rozhodli pre jej kúpu, váš progres si vezmete so sebou.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk