Remaster Mass Effect Trilogy príde údajne už v septembri
Fáma

Remaster Mass Effect Trilogy príde údajne už v septembri

 

Netvrdí to síce EA, ale tvrdia to aspoň obchody.

Napriek tomu, že EA zatiaľ oficiálne nepotvrdilo existenciu remasteru trilógie Mass Effectu, tak to, že existuje berieme už prakticky ako hotovú vec. EA má stále jeden neohlásený titul, ktorý plánuje vydať do konca svojho finančného roka a tým by mala byť práve cesta Sheparda za záchranou galaxie.

A vyzerá to tak, že ten deň D príde skoro. Veľmi skoro. Pred niekoľkými dňami sa totiž na internete objavil ponukový list herného reťazca GAME v ktorom bol plánovaný dátum vydania uvedený na 29. septembra 2020 a tento produkt má označenie N7 (Mass Effect Trilogy Remastered). Niektorí fanúšikovia sa tak vybrali do svojich lokálnych herných obchodov, aby sa pokúsili túto hru predobjednať a na ich údiv im bola predobjednávka umožnená, pričom dátum vydania bol rovnaký – 29. september 2020.

Je to však celkom zvláštna situácia. Pretože 29. september je už o niečo vyše mesiaca a táto kolekcia hier stále nie je oficiálne ohlásená. A obchody by teoreticky mali predobjednávky sprístupňovať až v momente oficiálneho potvrdenia existencie tejto kolekcie.

Budeme si musieť teda počkať na EA, ako sa k tejto situácii postaví, no ak by sme sa ohlásenia dočkali napríklad počas Opening Night Live na Gamescome 2020, tak by sme určite prekvapení neboli.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk