Ubisoft nás pripravuje na nádielku hier: Čo uvidíme, v čo dúfame a čoho sa určite nedočkáme

Ubisoft nás pripravuje na nádielku hier: Čo uvidíme, v čo dúfame a čoho sa určite nedočkáme

 

Už o niekoľko dní to príde.

Playstation 5 Showcase je za nami a taktiež aj EA Play a PC Gaming Show. A na ďalšiu veľkú show sme si museli počkať takmer mesiac, no júlovú ponuku „non E3“ konferencií nám rozbehne spoločnosť Ubisoft so svojim podujatím Ubisoft Forward, za ktorým bude nasledovať Microsoft so svojim Xbox Games Showcase.

Tento článok je však zameraný primárne na Ubisoft. Opäť si rozdelíme rôzne hry a ohlásenia do rôznych kategórií, aby ste si vedeli upraviť svoje očakávania od tejto show. Takže pozrieť trailer a poďme rovno na to.

ČOHO SA URČITE DOČKÁME

Rainbow Six: Quarantine – Kooperatívny spin-off Rainbow Six Siege nás teraz z tuhých kompetitívnych bojov presunie niekam, kde budeme musieť spolupracovať. Ale v boji proti zvláštnym...mutantom? Hra bola oficiálne ohlásená ešte na minuloročnej E3, no vzhľadom na to, že Ubisoft je Ubisoft, tak sme sa dočkali dosť masívneho odkladu, no rok by teoreticky mohol byť aj dodržaný.

Assassin’s Creed Valhalla – Tiež celkom jasná účasť. Ubisoft hru predstavil pred niekoľkými mesiacmi a zatiaľ nás potešil iba rôznymi trailermi. Síce...počkať. Z hry pred niekoľkými dňami uniklo plných 30 minút z hrania. Takže taktika Ubisoftu vyšla dokonalo. To však nemení nič na tom, že Valhalla patrí medzi jednu z najočakávanejších hier tohto roka a Ubisoft bude na jej úspech vo veľkom vsádzať.

Watch Dogs: Legion - Ďalšia zo zoznamu odložených hier, ktoré sme už mali teraz hrať. Zaujímavý koncept v ktorom môžete ovládať prakticky ktorúkoľvek NPC postavu v kombinácii s virtuálnym Londýnom hádam prinesie do open world žánru potrebný vietor. A dúfame, že autori nevyužili posledné mesiace po odklade na grafický downgrade.

Gods and Monsters - Roztomilá akčná adventúra, ktorá očividne čerpala svoju inšpiráciu z Breath of the Wild. Na pomery Ubisoftu celkom netradičná hra, no o to viac sme vďační za jej existenciu. Zábery z hrania sme ešte nevideli....aaaa...vlastne videli. Lebo aj zábery z hrania tejto hry unikli pred niekoľkými týždňami. To už začína vyzerať na nejakú konšpiráciu...


ČO PRAVDEPODOBNE UVIDÍME

Far Cry 6 - Vzhľadom na to, že Ubisoft je Ubisoft a nič v tejto spoločnosti nezostane tajomstvom, tak vlastne už teraz vieme, že Ubisoft plánuje na úvodné mesiace budúceho roka nový diel Far Cry. Preto by bolo obrovským prekvapením, ak by sa hra na podujatí neobjavila. Údajne sa presunieme na viac exotické miesto a zdá sa, že už vieme aj to, kto bude hlavným protivníkom našej hlavnej postavy.

Just Dance - Čo by to bola za Ubisoft konferencia bez úvodného tanečného čísla? Vzhľadom na pandémiu to však teraz nejaké skupinové vystúpenie nebude, no predstaviť si rok bez série Just Dance? Bez šance. Takže áno, nový Just Dance príde a bude ohlásený na tohtoročnej konferencii. Ako obyčajne. Aspoň nejaká istota to tomto svete postavenom na hlavu.

Prince of Persia - Zdá sa, že Ubisoft chystá...niečo vo svete Prince of Persia. Či už remake prvej hry, alebo rovno celej trilógie. Informácie pribúdajú z nepriamych zdrojov, no ako to už v prípade Ubisoftu chodí – iba máločo sa ohlási bez toho, aby to predtým leaklo. Takže v tomto prípade platí – bez vetra sa ani lístok nepohne.

ČO PRAVDEPODOBNE NEUVIDÍME

Beyond Good & Evil 2 - Pokračovanie kultovej hry bolo síce ohlásené, no podľa zákulisných informácií to s jej vývojom veľmi dobre nevyzerá a nakoľko vydanie nie je v pláne v tomto a ani budúcom roku, tak očakávame, že Ubisoft si jej prezentáciu ponechá na vhodnejšiu dobu. Iba, že by chcel prekvapiť, o čom však pochybujeme.

Splinter Cell - Už som sa zmieril s tým, že jediná forma v ktorej uvidím Sama Fishera v najbližších rokoch je buď kameo v inej populárnej Ubisoft hre (pozdravujem Breakpoint) alebo v nejakej finančne nenažranej mobilnej hre. Napriek rôznym rečiam a náznakom to totiž nevyzerá, že by sa Fisher mal vrátiť do aktívnej služby a to aj napriek tomu, že fanúšikovia už prešli do štvrtej fázy s názvom Depression.

Ubisoft Forward sa začína v nedeľu, 12. júla 2020 od 21:00 nášho času. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk