Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a Lords of the Fallen 2 sú stále vo vývoji

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a Lords of the Fallen 2 sú stále vo vývoji

 

Kedy sa ich však dočkáme, to nevie asi nikto.

Poľské štúdio CI Games si vybudovalo povesť vývojárov, ktorí nie sú síce úplne zlí, no na druhej strane im vždy „niečo“ chýba k tomu, aby sa kvalitatívne posunuli vpred. Naposledy sme sa od nich dočkali hry Sniper Ghost Warrior Contracts, ktorá síce poskytla dostatok zábavy, no určite nepatrí k hrám na ktoré budete dlho pamätať.

To však neodradzuje štúdio, aby pripravili pokračovanie a šéf štúdia Mark Tyminski prezradil, čo od tohto pokračovania môžeme očakávať. Vývoj na dvojke už začal a hra dostala tých najskúsenejších vývojárov, no tí budú pracovať s menším rozpočtom, no zároveň plánujú do hry implementovať nové a zaujímavé nápady, ktoré majú byť práve tým, čo posunie hru na nový level. Dodal však, že hru určite nemáme čakať v tomto roku a platformy, na ktoré bude hra vydaná budú PC a konzoly (pravdepodobne next-gen konzoly).

Tyminski sa však vyjadril aj o chystanej hre Lords of the Fallen 2. Jednotka vyšla ešte v roku 2014 a podieľali sa na nej štúdio CI Games a nemecké štúdio Deck 13, ktoré však po dokončení tejto hry odstúpilo z vývoja pokračovania a medzitým vydali dve hry zo série The Surge. Celá ťarcha vývoja Lords of the Fallen 2 tak zostala na CI Games a tí to zatiaľ nezvládajú. Tyminski sa však vyjadril, že hra je stále vo vývoji s „moderným poňatím“ a štúdio ju pripravuje na PC a next-gen konzoly. Momentálne sú vo fáze prijímania ďalších vývojárov, aby sa vývoj urýchlil.

Zdroj: Dualshockers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk