Massive prakticky odhalilo The Division 2.5 – hru čakajú masívne zmeny, návrat do New Yorku a veľká expanzia

Massive prakticky odhalilo The Division 2.5 – hru čakajú masívne zmeny, návrat do New Yorku a veľká expanzia

 

Leaky boli pravdivé.

Štúdio Massive Entertainment včera podľa očakávania ohlásilo veľkú expanziu pre ich looter-shooter hru The Division 2, ktorá má názov Warlords of New York. Tá presunie agentov The Division opäť do mesta New York, kde budú musieť hľadať a zlikvidovať bývalého agenta The Division Aarona Keenera. Ten totiž opustil organizáciu a začal budovať vlastnú frakciu a je „veľkou hrozbou obnovy civilizácie.“ Okrem Keenera však budeme loviť aj jeho agentov.

Level cap bude zvýšený z 30 na 40 a vývojári taktiež s touto expanziou pridajú do hry nový „nekonečný“ systém postupu, ktorý nazývajú SHD Level a taktiež pridajú do hry aj štyri nové skilly. Samozrejmosťou sú nové zbrane a výbava.

Na to, aby ste sa do New Yorku vydali však musíte mať minimálne level 30 a musíte dosiahnuť World Tier 5. Ak sa vám to však dovtedy nepodarí, tak každá kópia tejto expanzie príde s Level 30 boostom, ktorý vám umožní hneď začať hrať túto expanziu.

Spolu s Warlords of New York príde do hry aj Title Update 8 a ten prinesie do hry najväčšie zmeny od vydania The Division 2. Všetky RPG prvky hry budú prepracované a toto prepracovanie ovplyvní aj UI. Vrátia sa aj „god roll“ zbrane a výbava, zlepší sa prehľadnosť inventára, aby hráči lepšie vedeli, ktorá časť výbavy je pre nich užitočná. Zmení sa aj systém rekalibrácie výbavy. Dark Zones budú upravené a vývojári sa vracajú k jednoduchšej rouge mechanike, pretože chcú viac odmeňovať player vs. Player interakcie v hre.

Vývojári taktiež ohlásili nový systém sezón, ktoré budú trvať tri mesiace a budú sa venovať end-game obsahu, ktorý sa bude neustále meniť. Každá sezóna poskytne unikátne odmeny a unikátne misie, pričom prvá sa začne vydaním tejto expanzie.

Do hry budú pridané aj tzv. Leagues. Ide o sériu výziev, ktoré vám odomknú odmeny za ich úspešné splnenie a vrátia sa aj Global Events.

Posledným veľkým prídavkom je sú sezónne levely, čo sú vlastne Division variantom na Battle Pass systém. Ten si budete postupne levelovať a získavať odmeny, pričom ak si kúpite Season Pass, tak tie odmeny budú bohatšie.

The Division 2: Warlords of New York príde 3. marca 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4. Expanzia sa bude predávať za 29,99€. Pôvodnú hru The Division 2 si navyše môžete tento týždeň kúpiť v zľave, aby ste sa na príchod expanzie mohli pripraviť.

A mimochodom, ak chcete vidieť, ako bude vyzerať nová mapa a aká veľká je v porovnaní s Washingtonom, tak komunita vytvorila pekný porovnávcí obrázok. Tmavá farba naznačuje veľkosť Washingtonu a svetlá veľkosť novej New York mapy. 

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk