Doom Eternal bude „dvakrát taký veľký“ ako Doom 2016

Doom Eternal bude „dvakrát taký veľký“ ako Doom 2016

 

Videá a nové informácie.

Štúdio id Software dalo zahraničným novinárom pred marcovým vydaním Doom Eternal možnosť zahrať si kúsok z hry a tí zatiaľ nešetria chválou. A sebavedomie nechýba ani tvorcom hry, ktorí hovoria, že Doom Eternal je nie len najlepšia hra, ktorú kedy vytvorili ale je obsahovo oveľa bohatšia ako Doom z roku 2016.

Hra je obsahovo dvakrát taká veľká ako Doom 2016. Je to najepickejšia a najlepšia hra, ktorú sme vytvorili. Naše levely sú väčšie ako kedykoľvek predtým a majú oveľa viac démonov od začiatku až do konca a počas celej doby hrania budeme pridávať nové veci. Dokonca aj pri súboji s posledným bosom uvidíte veci, ktoré ste predtým v hre nevideli,“ povedal producent hry Marty Stratton.

Podľa stránky How Long to Beat trvalo priemerné prejdenie Doom 2016 11,5 hodiny, takže zdá sa, že môžeme rátať minimálne s 20-hodinovým zážitkom.

Stratton taktiež potvrdil, že Switch verzia hry sa oproti klasickej PC a konzolovej verzii oneskorí, nakoľko štúdio Panic Button, ktoré je za port zodpovedné potrebuje viac času na vyladenie tohto portu. Nekonkretizoval však dátum vydania, no hru chcú vydať ešte v tomto roku aj na tejto platforme.

Doom Eternal tak príde na PC, Xbox One a Playstation 4 20. marca 2020.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk