Destiny 2: 6 dní trvalo vyriešenie questu, no odmena sklamala väčšinu z nich

Destiny 2: 6 dní trvalo vyriešenie questu, no odmena sklamala väčšinu z nich

 

Toto je presne situácia, kde sa používa slovo „anticlimactic.“

Ešte minulý utorok počas Weekly Reset sa v Destiny 2 objavila nová misia, ktorá hráčov zaviedla k zariadeniu Sundial, ktoré umožňuje „cestovať v čase.“ Úloha questu bola vágna – preskúmať miesto Corridors of Time. No komunita hráčov prišla veľmi rýchlo na to, že toto určite nebude quest, ktorého zdolanie bude trvať 10 minúť a že okrem rýchlych prstov budú musieť zapojiť aj mozgové bunky.

A tak sa hráči spojili, aby prišli na to, akú cestu týmto tajuplným miestom musia zvoliť, aby sa dostali na jeho koniec. A vyriešenie tohto questu nakoniec trvalo dlhých 6 dní a jeho výsledkom bola mapa, ktorú nájdete nižšie.

A k tomu ešte aj quest k novej exotickej zbrani. Problémom je akurát to, že táto exotická zbraň nie je žiadnym tajomstvom, pretože jej príchod hlásalo štúdio Bungie prostredníctvom svojej roadmapy ešte na začiatku tejto sezóny. Akurát s tým rozdielom, že pôvodný plán bol sprístupniť ju až 28. januára. Asi Bungie neverilo, že komunite bude stačiť „iba“ 6 dní.

A práve to je pre hráčov problém. Pretože pri väčšine takýchto questov sú odmeny utajené a to je súčasť kúzla týchto misií, viď. Whisper of the Worm misia a Zero Hour misia. Takto vlastne 6 dní riešili quest na konci ktorého bola odmena, ktorú od dnes Bungie aj tak sprístupni aj pre tých, ktorí tento quest vôbec nezdolajú. A tak namiesto veľkého momentu pre komunitu je nálada po tejto zdĺhavej úlohe dosť zlá.

Zdroj: Bungie/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk