The Outer Worlds sa dočká príbehového rozšírenia!

The Outer Worlds sa dočká príbehového rozšírenia!

 

Hra je očividne veľkým úspechom.

The Outer Worlds patrí nepochybne k tomu lepšiemu, čo nám žáner RPG hier dal a hra bola na The Game Awards nominovaná v štyroch kategóriách, aj keď nakoniec nezískala žiadne ocenenie.

Čakalo sa však na to, či bude hra aj komerčným a nie len kritickým úspechom a zdá sa, že hre sa darí nadmieru dobre. Spokojnosť hlásil aj vydavateľ hry, spoločnosť Private Division a fanúšikova žiadali štúdio o príbehové rozšírenie, aby mali ďalší dôvod vrátiť sa do tohto sveta. Vzhľadom na externé okolnosti (štúdio kúpil Microsoft a vo všeobecnosti sa predpokladalo, že ich bude chcieť čím skôr posunúť na projekty, ktoré sú exkluzívne pre Xbox a The Outer Worlds je posledná multiplatformová hra štúdia) však vznik rozšírenia nebol istý, no štúdio teraz potvrdilo, že sa stane skutočnosťou.

Chceme sa poďakovať tímu, ktorý pripravil The Outer Worlds. Vďaka ich ťažkej práci a snahe okolo projektu sme sa dočkali nominácií na najlepší príbeh, najlepší herecký výkon, najlepšiu RPG a hru roka na The Game Awards.“

„Ďakujeme všetkým, ktorí za nás hlasovali na The Game Awards. Ste skvelí a sme šťastní za vašu podporu. Prijatie The Outer Worlds bolo neuveriteľné a už len to, že sme boli nominovaní pre nás znamená veľa. No cesta nie je na konci, pretože vám môžem s radosťou oznámiť, že budeme rozširovať príbeh novým DLC obsahom, ktorý príde v budúcom roku. Detaily poskytneme neskôr.

Zdroj: Obsidian

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk