Forza Horizon 4 dostane Battle Royale mód. Áno, Battle Royale mód

Forza Horizon 4 dostane Battle Royale mód. Áno, Battle Royale mód

 

Jeho podoba je však skvelá, takže sa máme na čo tešiť.

Štúdio Playground Games ohlásilo nový update pre svoju oceňovanú pretekársku hru Forza Horizon 4 s názvom The Eliminator, ktorý bude pre všetkých hráčov hry zdarma. Jeho príchod môžeme očakávať dnes, 12. decembra o 19:00 a v skratke ide o Battle Royale mód vo svete Forzy Horizon 4.

Mód podporuje 72 hráčov, ktorí na začiatku začnú súťažiť na slabších autách (ako napríklad 1965 Mini Cooper) v pretekoch jeden proti jednému na neustále zmenšujúcej sa mape. Následne získavate upgrady a taktiež možnosti získať lepšie a rýchlejšie autá.

Chýbať nebude ani „loot“ v podobe Rare car drops, ktoré budete musieť na mape nájsť. V hernom poli sa budete premávať a keď budete chcieť niekoho vyzvať, tak stačí k nemu podísť a zatrúbiť na neho, čo automaticky vytvorí cieľový bod pretekov a ten, kto skončí druhý vypadáva a to až do momentu, pokiaľ nezostane jeden jediný víťaz.

Mód navyše dostal samostatnú štruktúru odmien v desiatich rôznych leveloch. Vývojári odhadujú priemerný čas jedného zápasu na 15 minút.

Viac už v poslednom Forza Monthly, keď si nastavíte čas na približne 28. minútu.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk