Bungie predstavilo novú sezónu pre Destiny 2

Bungie predstavilo novú sezónu pre Destiny 2

 

A fanúšikovia nie sú až tak nadšení.

Včera sa odohral stream v ktorom Bungie predstavilo svojim fanúšikom Season of Dawn, ktorá sa začne 10. februára a potrvá tradičné 3 mesiace. A ak ste čakali niečo prevratné, tak pravdepodobne ostanete sklamaní.

Súčasťou tohto rozšírenia totiž nebude ani nový Raid a späť sa zatiaľ nevráti ani očakávaný mód Trials of the Nine. Namiesto toho sa hráči dočkajú novej aktivity pre 6 hráčov s názvom Sundial, ktorá je vlastne vynovenou verziou aktivity Menagerie zo Season of Opulence. Prídu aj nové zbrane, no konkrétnu mechaniku ich získavania nám Bungie nepredstavilo. Nový artefakt bude v tejto sezóne tlačiť hráčov do využívania zbraní na diaľku.

A ako to už býva tradíciou, celý obsah nepríde do hry v deň vydania Season of Dawn, ale bude vydávaný postupne, čo si môžete prezrieť na kalendári nižšie.

A ak ste zmeškali stream z predstavenia, tak ten nájdete vo videu

Zdá sa však, že fanúšikom série sa to máli, pretože reakcie sú skôr v kategórii „meh“ až po „fail,“ no uvidíme až po vydaní. Season of Dawn teda príde v utorok a ak chcete prístup k novej aktivite, tak si pripravte 1000 Silver, alebo 10€. 

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk