„Krvavú úrodu“ v Borderlands 3 začnete zbierať už počas tohto týždňa

„Krvavú úrodu“ v Borderlands 3 začnete zbierať už počas tohto týždňa

 

Na zahranie budete mať viac ako mesiac.

Už počas tohto týždňa sa spustí prvé herné podujatie v Borderlands 3. Tie budú fungovať tak, že budú pre všetkých vlastníkov hry zdarma, no v hre budú existovať len obmedzenú dobu po ktorej sa k nim už proste nedostanete. Teda, tak to odprezentovali vývojári.

Prvá kapitola má názov The Bloody Harvest a bude spustená už 24. októbra, pričom potrvá do 5. decembra. Tento obsah bude vyvedený v štýle Halloweenu, čo nie je vôbec prekvapujúce. Dostanete sa v ňom na planétu Heck, kde budete bojovať proti vojakom Maliwanu a vašou úlohou bude nájsť a poraziť postavu Capitan Haunt.

Na to, aby ste sa k obsahu dostali budete musieť v hlavnom príbehu hry pokročiť tak, aby ste sa dostali na vašu loď Sancutary III (čiže musíte splniť niekoľko príbehových misií v hre) a následne sa cez postavu Maurica dostanete do tohto nového prostredia.

The Bloody Harvest ponúkne novú legendárnu brokovnicu s názvom Fearmonger a aj veľké množstvo kozmetických predmetov. Takže to vyzerá, že nastáva najvhodnejší čas vrátiť sa do hry.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk