Októbrový Xbox update vás upozorní na „želané hry“ vo výpredaji

Októbrový Xbox update vás upozorní na „želané hry“ vo výpredaji

 

Je však toho oveľa viac.

Microsoft veľmi rád a často experimentuje s dashboardom konzoly Xbox One a aj keď niekedy experimenty nevychádzajú podľa predstáv, tak to vyzerá tak, že októbrový update sa skutočne podaril.

V prvom rade vám príde notifikácia priamo v konzole Xbox One v momente, keď sa hra, ktorú máte v „zozname prianí“ dostane do výpredaja, čo je skvelý spôsob zabezpečenia, aby vám zníženie ceny neuniklo. Okrem toho sa vylepšení dočkala aj streamovacia služba Mixer, ktoré boli zamerané na zrýchlenie fungovania služby a zjednodušenie vzhľadu. Odteraz už nebudete musieť na konzole zapínať aplikáciu, pretože Mixer je integrovaný priamo do Xbox dashboardu.

Obrovských vylepšení sa dočkala sekcia rodičovskej kontroly, ktorá teraz umožní rodičom pevne stanoviť čas, ktorý môžu deti tráviť pri hrách a taktiež im aj znemožniť prístup k určitému obsahu. Taktiež si môžeme pozrieť štatistiku používania konzoly v prehľadnom grafe. A čo je ešte lepšie. Tieto nastavenia sú prepojené s nastaveniami vo Windowse, takže ich môžete aplikovať na niekoľko zariadení naraz.

Zlepšenia sa dočkali aj odporúčania nových hier Xbox Game Pass, zoznam hráčov, ktorých ste počas hrania stretli, zvýšená bola aj frekvencia kontrolovania automatických updatov hier a pridaná bola nová Xbox Events aplikácia, vďaka ktorej môžete zistiť, aké podujatia sa odohrávajú v Xbox komunite. Väčšiu flexibilitu pocítite aj pri využívaní funkcie Capture & Share.

Pre všetky vylepšenia v tomto update vám odporúčame ísť na stránku Xboxu.

Zdroj: News.Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk