Dočkáme sa Mafie 4? Vydavateľ Take-Two si dal zaregistrovať ochrannú známku

Dočkáme sa Mafie 4? Vydavateľ Take-Two si dal zaregistrovať ochrannú známku

 

Je to tak 50 na 50.

Aj keď Mafia III nepatrila medzi dokonalé hry a hlavne v našich krajoch sa dočkala veľkej kritiky, asi ťažko predpokladať, že vydavateľ Take-Two túto populárnu značku úplne zabije. Každopádne sa vývojárske štúdio Hangar 13 bude musieť snažiť, aby si napravili reputáciu a aby napravili reputáciu tejto legendárnej série.

A zdá sa, že túto možnosť budú mať čoskoro. 2. augusta 2019 si totiž spoločnosť Take-Two požiadala o registráciu tzv. Word Marku na slovo MAFIA so sériovým číslom 88564555. Samozrejme, registrácia tejto ochrannej známky sa týka videohier a služieb, ktoré sa týkajú videohier. Word Mark sa však týka nie len slova ako takého, ale aj štylizácie, čo naznačuje, že niekde v útrobách štúdia Hangar 13 sa už chystá štvrtý diel.

To však trochu koliduje s predchádzajúcimi informáciami od šéfa štúdia Hangar 13, Hadena Blackmana. Ten tvrdil, že vývoj štvrtého dielu započal prakticky hneď po dokončení trojky. Tím sa totiž rozdelil na dve časti. Jedna vyvíjala DLC pre tretiu Mafiu a druhá začala predprodukčnú fázu na štvorke. Tá mala byť zasadená do Las Vegas 70-tych rokov, kedy v tomto meste hriechu vládli gangstri. Následne však vývoj hry prerušili v prospech vývoja úplne novej IP.

Ťažko teda predpokladať, či sa štúdio znova vrátilo k vývoju štvorky, alebo ju vyvíja úplne iné štúdio, ktoré patrí Take-Two. Alebo si spoločnosť túto ochrannú známku zaregistrovalo len tak, pre istotu? Alebo sa chystá remaster jednotky alebo dvojky? Na odpoveď si budeme musieť počkať. 

Objavili sa ďalšie informácie, ktoré naznačujú, že Take 2 možno chystá remaster jednotky/dvojky

Zdroj: RespawnFirst

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk