Bungie potešilo fanúšikov Destiny znížením ceny a DLCčkami zdarma

Bungie potešilo fanúšikov Destiny znížením ceny a DLCčkami zdarma

 

Príprava pred Shadowkeep.

Bungie sa chystá na vydanie novej expanzie pre Destiny 2 s názvom Shadowkeep. A aj keď v poslednej dobe sme sa z tábora tohto štúdia nedozvedali práve pozitívne správy, komunita je stále nadšená a na expanziu sa teší. A ak chcete nasadnúť na rozbehnutý vlak s názvom Destiny 2, tak Bungie vám od včera zjednodušilo rozhodovanie.

Cena Destiny 2: Forsaken Collection bola totiž znížená z pôvodných 60€ na 24,99€ a každý kto si kúpi túto kolekciu dostane od 17. septembra kompletný Annual Pass úplne zdarma. Annual Pass obsahuje tri DLC balíčky, ktoré boli vydané v posledných 9 mesiacoch, konkrétne Black Armory, Joker’s Wild a Penumbra.

To mimochodom znamená aj to, že keď budete chcieť investovať do kompletnej kolekcie vrátane novej expanzie Shadowkeep, tak za všetko zaplatíte rovnakú sumu, akú platíte za AAA hru pri vydaní, čiže 60€. Týchto 60€ vám dá prístup ku všetkému obsahu, ktorý v Destiny 2 vyšiel.

Ak však nechcete do Destiny 2 investovať a napriek tomu si hru chcete zahrať, tak od 1. októbra s vydaním Shadowkeep vychádza free-to-play verzia hry s názvom Destiny 2: New Light, ktorá bude mať taktiež veľké množstvo obsahu.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk