Reskiny a recyklácia obsahu. Komunita Destiny 2 je nešťastná z prístupu Bungie

Reskiny a recyklácia obsahu. Komunita Destiny 2 je nešťastná z prístupu Bungie

 

V posledných dňoch vládne nespokojnosť.

Bungie pri vývoji Destiny série často balansovalo na hrane toho, čo by sa dalo nazývať trápny reskin brnenia, zbraní a ďalšej výbavy. Dodnes je mnoho exotických zbraní z jednotky prenesených do dvojky a mnoho zbraní nápadne pripomína tie, s ktorými sme mali tú česť pred niekoľkými rokmi. Štúdiu sa však podarilo relatívne dobre korčuľovať a preto nebol dôvod na veľa kriku. Až doteraz.

Komunita totiž zistila, že brnenie, ktoré v expanzii Shadowkeep dostanete za zdolanie nového Raidu, The Garden of Salvation je vlastne iba reskin brnenia, ktoré bolo súčasťou expanzie Curse of Osiris ešte v roku 2017. Komunitný manažér Bungie to neoficiálne potvrdil a dodal, že vysvetlenie príde čoskoro.

Čo však celú situáciu ešte zhoršuje je fakt, že Eververse obchod, čo je vlastne obchod s mikrotransakciami dostane úplne nový set brnenia pre každú z postáv. A fakt, že za zdolanie najväčšej výzvy v hre dostanete reskin a nové brnenie si musíte kúpiť a to v expanzii za ktorú zaplatíte, nie je práve najlepšia správa.

To všetko v pozadí toho, že celá expanzia Shadowkeep používa mapu Mesiaca, ktorá bola v jednotke, no tá je trochu rozšírená. A aby toho nebolo málo, celá expanzia je o tom, že budeme bojovať proti monštrám, proti ktorým sme už bojovali v minulosti, pretože sa zjavia v podobe „nočných môr.“ A celé to zabalíme do faktu, že PvP dostane iba dvojicu nových máp, ktoré sú taktiež mapy, ktoré sú z prvého dielu Destiny.

Uvidíme teda, ako si Bungie túto expanziu za 35€ obháji a či sa im podarí nakloniť si hráčov na svoju stranu.

Destiny 2: Shadowkeep príde 1. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk