Destiny 2 sa púšťa známou cestou. Dostane totiž Battle Pass

Destiny 2 sa púšťa známou cestou. Dostane totiž Battle Pass

 

Čo od neho môžeme čakať?

S príchodom októbrovej expanzie Shadowkeep do Destiny 2 prichádzajú aj veľké zmeny. Odhliadnuc od toho, že hra dostane free-to-play verziu sa totiž zmení aj spôsob podpory novým obsahom. To, čo bývavalo Season Passom a zmenilo sa na Annual Pass sa zmení na tradičný Battle Pass.

Ohlásil to šéf vývoja hry Luke Smith. S expanziou Shadowkeep sa totiž začne aj Season Of Undying a s ňou sa do hry dostane prvý pokus štúdia Bungie o Battle Pass. Bude stáť tradičných 10$ a podobne, ako konkurenčné hry bude mať dve „trate“ – jednu pre tých, ktorí si Battle Pass kúpia a druhú pre tých, ktorí si ju nekúpia.

Battle Pass bude mať 100 úrovní a ponúkne veľké množstvo obsahu od nového brnenia, cez exotické zbrane až po novú aktivitu, ktorá sa nazýva Vex Offensive. Bungie však upozorňuje, že s príchodom Battle Passov sa bude hra medzi jednotlivými sezónami meniť a to, čo bolo dostupné v jednej sezóne už v druhej byť nemusí (napríklad aktivita Vex Offensive).

Niekoľko týždňov pred koncom sezóny navyše dostanú hráči možnosť kúpiť si možnosť preskočenia jednotlivých úrovní Battle Passu, aby získali odmeny okamžite. Túto praktiku taktiež poznáme z ostatných hier, ktoré majú Battle Pass.

Mimochodom. Ak si kúpite expanziu Shadowkeep teraz, Battle Pass v Season of Undying je už automaticky pribalený. 

Destiny 2: Shadowkeep vychádza 1. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk