Forza Horizon 4 dosiahla 10 miliónov hráčov. Sea of Thieves 8 miliónov

Forza Horizon 4 dosiahla 10 miliónov hráčov. Sea of Thieves 8 miliónov

 

Ďalšie úspešné hry od Microsoftu.

Počas streamov na E3 2019 sme sa dočkali zaujímavých správ týkajúcich sa dvojice exkluzivít Xbox platformy. Jednou je nedávno vydaná pretekárska hra od štúdia Playground Games, Forza Horizon 4 a druhou je pirátska hra od legendárneho štúdia Rare, Sea of Thieves. Obe sú očividne úspešnými hrami, nakoľko sa im podarilo prilákať milióny hráčov.

Forzu Horizon 4 si totiž necelého pol roka po vydaní zahrali vyše 10 miliónov hráčov. Hra si získala uznanie kritikov a hráčov a vývojári chystajú už dnes vydanie šialene vyzerajúcej LEGO expanzie, ktorú predstavili na E3 konferencii.

Sea of Thieves si síce až takú chválu pri vydaní neodnieslo, no na druhej strane patrí táto hra medzi tie lepšie príklady, že live service hry môžu fungovať a po vydaní Anniverasry Updatu je hra zmenená na nepoznanie. A hráči to ocenili, nakoľko hru si zahralo vyše 8,4 milióna hráčov, čo je nárast o tri milióny oproti poslednej zverejnenej štatistike. Štúdio Rare síce na E3 konferencii nebolo, no tvorcovia sľubujú ďalší obsah počas priebehu tohto roka.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk