Borderlands 2 dostane po rokoch nové DLC. Prepojí hru s Borderlands 3
Fáma

Borderlands 2 dostane po rokoch nové DLC. Prepojí hru s Borderlands 3

 

O jeho existencii sa hovorí už dlho.

Ešte dlho pred oficiálnym predstavením Borderlands 3 sa stali rôzne leaky, ktoré vyzradili informácie o chystanej hre. A nakoniec sa ukázali ako pravdivé. Lenže druhá časť leakov hovorila aj o tom, že Borderlands 2 sa dočká nového DLC obsahu, ktoré bude slúžiť ako premostenie medzi udalosťami Borderlands 2 a Borderlands 3. O ňom však zatiaľ nepadla oficiálna zmienka.

To sa však má zmeniť počas tohtoročnej E3. Gearbox podľa anonymných zdrojov na E3 2019 predstaví a rovno aj vydá DLC s názvom Commander Lilith and the Fight for Sanctuary. Toto DLC by nám malo objasniť niektoré udalosti, ktoré následne budú mať zmysel pri vydaní trojky. Napríklad to, ako sa hrdinovia ocitli na vesmírnej lodi Sanctuary 3 a čo sa stalo s mestom Sanctuary z dvojky. A taktiež, prečo sa loď volá Sanctuary 3, keď o dvojke nevieme nič.

Je však ťažko povedať, na ktoré platformy toto DLC príde. Pravdepodobne s istotou môžeme očakávať jeho príchod na PC, Xbox One a Playstation 4, no otázne je, či sa vydania dočká aj na starej generácii konzol, Xbox 360 a Playstation 3 a taktiež aj verzie Borderlands 2 pre Playstation VR. Taktiež nevieme, či bude toto DLC zdarma pre všetkých, alebo pôjde o platený balíček.

Takže ak máte niekde v konzole alebo PC nenainštalovaný Borderlands 2, tak vám odporúčame si ho pripraviť.

Zdroj: PlaystationLifestyle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk