Borderlands 3 bude ohlásený, keď bude pripravený. Čaká nás remaster jednotky?

Borderlands 3 bude ohlásený, keď bude pripravený. Čaká nás remaster jednotky?

 

A čo Brothers in Arms séria?

Keď sa spýtate fanúšikov série Borderlands na potencionálnu trojku, dostanete odpoveď, že už včera bolo na vydanie hry neskoro. Gearbox si dáva načas a aj keď sa v posledných dňoch začalo špekulovať, že ohlásenia hry sa dočkáme na PAX East v marci, potvrdené nemáme nič.

Ku všetkým špekuláciám sa vyjadril šéf Gearboxu Randy Pitchford. A jeho odkaz je jednoznačný. Hra bude ohlásená v momente, keď bude pripravená. Respektíve, keď bude Gearbox dostatočne veriť v kvalitu toho, čo ukážu.

Samozrejme, jeho tajuplný tweet nepopiera možnosť, že sa ohlásenia hry dočkáme na budúci mesiac, no vždy treba mať očakávania na uzde. Čo však vyzerá byť celkom reálne, je remaster prvého dielu, ktorý vyšiel ešte v roku 2009 a v tomto roku sa tak hra dočká 10. výročia.

Podľa špekulácií má port na súčasné konzoly na starosti štúdio Blind Squirrel Games, ktoré sa na portovanie hier špecializuje. Štúdio začalo na svojom Twitter účte odpočítavanie, ktoré vyvrcholí zajtra o 18:00 nášho času a je dosť pravdepodobné, že ide práve o Borderlands. Ďalšou možnosťou bol špekulovaný remaster Fallout 3, no túto možnosť štúdio vyvrátilo.

Ak vás však nezaujíma looter FPS hra a radšej by ste niečo viac realistickejšie, aj tu máme pre vás dobrú správu. Teda, jednu dobrú a jednu horšiu. Randy Pitchford potvrdil, že vo vývoji majú okrem Borderlands hry aj Brothers in Arms hru, ktorá nás pravdepodobne opäť zavedie do 2. svetovej vojny. Ani tu sme sa však ďalších informácií nedočkali. Posledná hra v sérii vyšla ešte v roku 2014, takže aj pri tejto čakajú fanúšikovia veľmi dlho. Ešte si však očividne chvíľu počkajú.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk